در حال بارگذاری ...
منوی سایت
English Version
گالری تصاویر هوبر آسانبر

پروژه های هوبر آسانبر
را مشاهده کنید

حرفه در کنار معتبر های بازار!
به پایین اسکرول کنید

محمد نیکبخت

سرپرست کارگاه پروژه ساختمان پلاسکو

از عملکرد شرکت هوبر آسانبر در خصوص نصب و راه اندازی یک دستگاه آسانسور از حیث زمان نصب و راه اندازی و کیفیت مطلوب رضایت کامل داریم.

  شرکت مهندسین مشاور برفرزیست

  مدیریت طرح

  با توجه به راه اندازی آسانسور مسافربر ساخت شرکت هوبر آسانبر پارت در پروژه بازساخت پلاسکو؛ بدینوسیله مراتب رضایت و قدردانی این مدیریت طرح از آن شرکت به دلیل کیفیت و سرعت نصب و راه اندازی اعلام می گردد.

   رضا دشتبان

   سرپرست مدیریت تدارکات داروپخش

   با توجه به قرارداد فی مابین در مورد رفع مغایرت های ایمنی آسانسور ها و بالابرهای این شرکت، به استحضار می رسانیم از عملکرد شرکت هوبر آسانبر در رفع ایرادات موجود و اخذ گواهی ایمنی مورد تایید است و رضایت داریم.

    علیرضا وفائی

    کارشناس ساختمان و تاسیسات اداره کل پست البرز

    بدینوسیله ضمن خوشنودی از انتخاب شما و تقدیر و تشکر از نحوه عملکرد کلیه پرسنل شرکت هوبر آسانبر، رضایت خود را اعلام می دارد و آرزوی موفقیت روزافزون برای مجموعه جنابعالی را دارد.

     دکتر هادی کاظمی

     مدیر عامل بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیا (ص)

     بدین وسیله گواهی می گردد که طی مدت اجرای قرارداد فی مابین با موضوع خرید و نصب یک دستگاه آسانسور مورد نیاز بیمارستان، عملکرد شرکت هوبر آسانبر پارت مورد تایید می باشد.

      دکتر میر محمد علی حسینی

      مدیرکل انتقال خون استان البرز

      ضمن ابراز خوشنودی از شما و تقدیر و تشکر از نحوه عملکرد کلیه پرسنل شرکت هوبر آسانبر، رضایت خود را از خدمات دریافتی اعلام می دارد و آرزوی موفقیت برای مجموعه جنابعالی داریم.